Jak se k nám dostanete?

Hledáte-li levné ubytování v Opavě a okolí Ostravy a jedete-li ze směru od Slavkova (Olomouce), pojedete po Olomoucké ulici, dojedete k prodejně Lidl, odbočte vpravo před vlakovým mostem a asi po 200 metrech odbočte vlevo. Před viaduktem po levé straně uvidíte vyšší činžovní dům – zde se nachází apartmány – jste u cíle!

Hledáte-li ubytovnu v Opavě a přijíždíte ze směru od Hradce nad Moravicí (Fulneku), před městem přejedete železniční přejezd, poté budete mít po pravé straně čerpací stanici Benzina. Vjedete na most a hned za mostem odbočíte doleva. Pojedete 200 metrů rovně po hlavní, projedete křižovatku a za ní budete mít po levé straně stanici policie. Stále pojedete rovně a odbočíte vlevo. Projedete pod viaduktem (železniční most) a po pravé straně uvidíte vyšší činžovní dům. Zde se nachází Ubytovna Hajírna Opava – jste u cíle!

Hledáte-li ubytování v Moravskoslezském kraji a přijíždíte ze směru od Bruntálu, Krnova, vjedete do Opavy, pojedete stále rovně po ulici Krnovská. Pojedete až k centru, a odbočíte vpravo – směrem na Olomouc. Pojedete po Olomoucké ulici, dojedete k prodejně Lidl, kde odbočíte doleva. Na další odbočce doleva po 10 metrech přímo před viaduktem je levné ubytování. Jste u cíle!

Hledáte-li ubytování v Opavě a přijíždíte ze směru od Hlučína (Kravař) vjedete do Opavy a jedete stále rovně po hlavní po Ratibořské ulici. Na světelné křižovatce jedete stále rovně, na další opět rovně a na další světelné křižovatce odbočíte vlevo. Pojedete do mírného kopečku asi 200 metrů, vlevo minete park, silně se zatáčí doprava a vjedete do levého odbočovacího pruhu. Na další (již nesvětelné) křižovatce zabočíte vpravo na ulici Roosveltova. Pojedete rovně, přejedete malou křižovatku, odbočku vpravo a na další křižovatce odbočíte vpravo na ulici Husova. Pojedete asi 200 metrů, minete dvě odbočky vpravo a hned zabočíte vlevo. Projedete pod viaduktem, po pravé straně budete mít ubytování v soukromí činžovního domu. To je Ubytování Hajírna Opava – jste u cíle!

Informace pro Opavany: Z Olomoucké ulice, přes Husovu ulici, zabočíte vpravo směrem k viaduktu na Englišově ulici. Za viaduktem je po pravé straně starší činžovní dům, vchod ze dvora. Vítejte v Ubytování Hajírna Opava!

Levné ubytování Hajírna Opava

hajírna levneubytovani levně novýrok opava památky pf přání tipnavýlet ubytovna ubytovnaopava ubytování ubytováníopava volný čas výlet zámky

Příspěvek vytvořen 4

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek