Jak se k nám dostanete?

Hledáte-li levné ubytování v Opavě a okolí Ostravy a jedete-li ze směru od Slavkova (Olomouce), pojedete po Olomoucké ulici, dojedete k prodejně Lidl, odbočte vpravo před vlakovým mostem a asi po 200 metrech odbočte vlevo. Před viaduktem po levé straně uvidíte vyšší činžovní dům – zde se nachází apartmány – jste u cíle!

Hledáte-li ubytovnu v Opavě a přijíždíte ze směru od Hradce nad Moravicí (Fulneku), před městem přejedete železniční přejezd, poté budete mít po pravé straně čerpací stanici Benzina. Vjedete na most a hned za mostem odbočíte doleva. Pojedete 200 metrů rovně po hlavní, projedete křižovatku a za ní budete mít po levé straně stanici policie. Stále pojedete rovně a odbočíte vlevo. Projedete pod viaduktem (železniční most) a po pravé straně uvidíte vyšší činžovní dům. Zde se nachází Ubytovna Hajírna Opava – jste u cíle!

Hledáte-li ubytování v Moravskoslezském kraji a přijíždíte ze směru od Bruntálu, Krnova, vjedete do Opavy, pojedete stále rovně po ulici Krnovská. Pojedete až k centru, a odbočíte vpravo – směrem na Olomouc. Pojedete po Olomoucké ulici, dojedete k prodejně Lidl, kde odbočíte doleva. Na další odbočce doleva po 10 metrech přímo před viaduktem je levné ubytování. Jste u cíle!

Hledáte-li ubytování v Opavě a přijíždíte ze směru od Hlučína (Kravař) vjedete do Opavy a jedete stále rovně po hlavní po Ratibořské ulici. Na světelné křižovatce jedete stále rovně, na další opět rovně a na další světelné křižovatce odbočíte vlevo. Pojedete do mírného kopečku asi 200 metrů, vlevo minete park, silně se zatáčí doprava a vjedete do levého odbočovacího pruhu. Na další (již nesvětelné) křižovatce zabočíte vpravo na ulici Roosveltova. Pojedete rovně, přejedete malou křižovatku, odbočku vpravo a na další křižovatce odbočíte vpravo na ulici Husova. Pojedete asi 200 metrů, minete dvě odbočky vpravo a hned zabočíte vlevo. Projedete pod viaduktem, po pravé straně budete mít ubytování v soukromí činžovního domu. To je Ubytování Hajírna Opava – jste u cíle!

Informace pro Opavany: Z Olomoucké ulice, přes Husovu ulici, zabočíte vpravo směrem k viaduktu na Englišově ulici. Za viaduktem je po pravé straně starší činžovní dům, vchod ze dvora. Vítejte v Ubytování Hajírna Opava!

Levné ubytování Hajírna Opava

hajírna levneubytovani levně metrostav novýrok opava opavazapad památky pf přání rekonstrukce tipnavýlet ubytovani ubytovna ubytovnaopava ubytování ubytováníopava vlak volný čas výlet zámky

Příspěvek vytvořen 6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek