O nás

Dostupné ubytování v centru Opavy.

Tohle je Hajírna. Vítejte!

Plně vybavené apartmány pro jednotlivce i skupiny

Nabízíme levné ubytování v Opavě. Užijte si soukromí apartmánů blízko centra Opavy. Dva ubytovací prostory jsou vybavené koupelnou s rohovou vanou, dalších pět sprchovacím koutem a vanou. Apartmány mají samostatnou toaletu a kuchyň, TV, satelit, Wi-Fi, rychlý internet. Lednička, ručníky, teplá voda, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a topení po celý rok jsou samozřejmostí. Parkování přímo u domu je vhodné pro osobní auta i větší vozy.

Dovedeme levně ubytovat jak jednotlivce na jednu noc, tak dlouhodobě skupiny až 60 osob, také nabízíme možnost přistýlky pro nejmenší hosty penzionu. V naší ubytovně se nebráníme ani vašim zvířátkům, jsou v penzionu vítány. Výhodou ubytovny je možnost vlastního vaření v plně vybavených kuchyních. Tím jsou apartmány a pokoje vhodné ke krátkodobým a střednědobým pronájmům.

Skvělá poloha – vše na dosah ruky

Ubytovna se nachází poblíž východního a západního vlakového nádraží, MHD, restauračních zařízení, obchodu Lidl, Kulturního domu na Rybníčku či Slezského divadla. Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, zaměstnance firem, mladé lidi, cyklisty, sportovce, turisty. Opavská ubytovna je blízko Slezské univerzity a všech jejích poboček, taktéž blízko Slezské nemocnice

Budete příjemně překvapeni cenou našeho levného ubytování v Opavě ve srovnání s ostatními opavskými penziony a ubytovnami. Ubytování Opava spojuje výhody penzionu s domáckou atmosférou pro váš příjemný pobyt.

Ubytování Hajírna Opava
Ubytování Hajírna Opava
Půdní apartmá, ubytování Hajírna Opava
Levný pokoj v půdním apartmá
Levný pokoj v půdním apartmá
Kuchyň prostorného půdního apartmá
Levné ubytování i pro více osob v půdním apartmá
Levné pokoje typ ubytovna nejen pro firmy